[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4493: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
odszkodowania24.eu/forum :: Zobacz wątek - Sprawca jechał nie swoim autem
odszkodowania24.eu/forum
http://odszkodowania24.eu/forum/

Sprawca jechał nie swoim autem
http://odszkodowania24.eu/forum/viewtopic.php?f=4&t=509
Strona 1 z 1

Autor:  Krzysiek66 [ 16 lis 2008, o 16:02 ]
Tytuł:  Sprawca jechał nie swoim autem

Witam.Mam następujący problem.Moje auto uszkodził kierowca ,który prowadził nie swój samochód.Uciekł z miejsca zdarzenia lecz został zapisany nr rej. pojazdu. Własciciel auta nie przyznał się do spowodowania szkody lecz wskazał kierowcę który w tym czasie korzystał z jego samochodu. Sąd grodzki orzekł o winie kierowcy i nałozył na niego(nie własciciela) grzywnę. Mam pytanie dotyczące odszkodowania za szkodę w moim aucie.Z czyjego ubezpieczenia zostanie wypłacone i czy wogóle bedzie wypłacone? Czy mam zakładać sprawę cywilną przeciwko kierowcy czy są jakieś inne procedury?

Autor:  odszkodowania24.eu [ 28 gru 2008, o 16:58 ]
Tytuł:  Re: Sprawca jechał nie swoim autem

Skoro sprawca został zidentyfikowany to odszkodowanie wypłaci Panu zakład ubezpieczeń, w którym samochód, którym spowodowano szkodę był ubezpieczony od OC. Nie szkodzi, że sprawca nie był jednocześnie właścicielem pojazdu, którym jechał. Przed wystąpieniem na drogę procesu cywilnego radziłabym zgłosić szkodę do zakładu ubezpieczeń. Ten ustali wysokość szkody i wypłaci odszkodowanie.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC [czas letni (DST)]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/