Zobacz wątki bez odpowiedzi | Zobacz aktywne wątki Teraz jest 12 lis 2019, o 11:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Nkanie byłej żony 
Autor Wiadomość

Post Nkanie byłej żony
Moja była zona po 3 latach od obowiązku zapłaty wystąpiła do komornika z wnioskiem o wyegzekwowanie zaległych alimentów. Zaległośc wyliczyła podając we wniosku nieprawdziwe kwoty jakie otrzymała. komornik mimo przedłożenia przeze mnie wyciągów bankowych zająl moje wynagrodzenie i wyekzekwował kwotę rzekomych należnosci podanych przez b. żonę. Sprawa w sądzie mimo przedłożenia WB z prawidłowymi kwotami w sądzie rejonowym trwała 2 lata. ( zwrócono się do żony o potwierdzenie WB, - niepamiętała, do banku o potwierdzenie przelania) Sprawę wygrałem, komornik po interwencji Prezesa SO oddał mi nienależnie pobrana prowizję. Żona z winoskiem do komornika zwracała sie dwukrotnie za kolejne lata. Przy tej samej metodzie obliczania wysokości alimentów ( 25% wynagrodzeń nie mniej niz 550zł. ) mam dwa wyroki różne. Pierwsza sprawę przegrałem, drugą ( po pismach słanych do MS ) wygrałem. zajęcie komornicze trwa dalej ( od 5 lat ). Moje pytanie brzmi czy mogę wystąpiś o zwrot nienależnie zapłaconej kwoty oraz zadośćuczynienia za straty morlane ( zajęcie pensji, straszenie pisemne przez bżonę mojego pracodawcy listy do instytucji nadrzędnych, onsultacje z prawnikiem ( adwokaci odmawiali pomocy ). czy istnieje możliwośc wpłat naleznych alimentów z pominięciem komornika. W całym okresie nigdy nie zalegałem z wysokością i terminem zapłaty alimentów.Moja była zona jest sędzią SR wnioski do komornika podpisuje z podaniem stanowiska sł€żbowego, sprawy toczyły się przed sądem i w wydziale w którym pracowała. w trakcie przeniosła sie służbowo do innego miasta i sądu.

26 sie 2010, o 18:09
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]