[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4493: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
odszkodowania24.eu/forum - Zobacz wątek - Wysokość odszkodowania
Zobacz wątki bez odpowiedzi | Zobacz aktywne wątki Teraz jest 27 paź 2020, o 19:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Wysokość odszkodowania 
Autor Wiadomość

Post Wysokość odszkodowania
Witam. Dwa miesiące temu zostałam potrącona na pasach przez samochód. Kierowca przyznał się do tego, że mnie nie widział. Spędziłam 4 dni w szpitalu. Wypisano mnie ze wstrząśnieniem mózgu, zlamaniem przedniej i tylnej ściany zatoki czołowej oraz stropu oczodołu, do tego byłam cała poobijana, co mam udokumentowane zdjęciami. Obrażenia zostały zakwalifikowane do tych powyżej 7 dni.Mam lęki, problemy z przechodzeniem przez pasy oraz prowadzeniem samochodu. Leczenie jeszcze nie zostało zakończone. Miałam wystawione zwolnienie na miesiąc, musiałam przenieść całą sesje czerwcową na wrzesień oraz nie mogłam się obronić w terminie. Do tego dostalam zaświadczenie odnośnie utraconych dochodów w wysokości 3000 zł. Czy ktoś wie o jaką kwotę odszkodowania mogę walczyć? Za każdą odpowiedź dziękuję

18 lip 2012, o 19:00

Post Re: Wysokość odszkodowania
Musielibyśmy wiedzieć nieco więcej o obrażeniach. W szczególności czy są szczeliny, wgłębienia czy fragmentacja kości. Istotne też czy są ubytki w kościach czaszki. Są jakieś powikłania typu przewlekle zapalenie kości itp ?

23 lip 2012, o 13:15

Post Re: Wysokość odszkodowania
Należy się Pani odszkodowanie z OC sprawcy. Czy ma Pani notatkę policyjną lub postanowienie prokuratury, ewentualnie oświadczenie sprawcy o zdarzeniu ?
Trzeba wystąpić do ubezpieczyciela u którego sprawca wypadku ma polisę OC.
Radzę jednak, aby otrzymać większe odszkodowanie zwrócić się do firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań: Europejskie Centrum Odszkodowań SA.
Oceniamy poniesiony uszczerbek na zdrowiu na podstawie dokumentacji z przebiegu leczenia. Bierzemy też pod uwagę poniesione przez poszkodowanego koszty leczenia, rehabilitacji,diety, koszty dojazdów do placówek medycznych, koszty zakupu lekarstw i sprzęru rehabilitacyjnego, wielkość utraconych dochodów
http://wypadek-odszkodowania.com.pl

24 sie 2012, o 11:17
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]