[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4493: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
odszkodowania24.eu/forum :: Zobacz wątek - Brak przyznania uszczerbku na zdrowiu przez PZU - odwołanie
odszkodowania24.eu/forum
http://odszkodowania24.eu/forum/

Brak przyznania uszczerbku na zdrowiu przez PZU - odwołanie
http://odszkodowania24.eu/forum/viewtopic.php?f=8&t=3849
Strona 1 z 1

Autor:  zeta [ 11 paź 2012, o 09:56 ]
Tytuł:  Brak przyznania uszczerbku na zdrowiu przez PZU - odwołanie

Uległam wypadkowi, skręciłam nogę + pękła mi poprzecznie stopa (opis z karty informacyjnej ze szpitala). 4 tygod. zwolnienia, usztywnienie (bez gipsu). Zakład pracy po zakońzonym leczeniu zgłosił do PZU drogą elektroniczną wnosek o wypłacenie NW (załączono powyższą kartę inform.) Po tygodniu ku mojemu zdziwieniu otrzymałam odpowiedź z PZU w Poznaniu odpowiedź (to nie jest decyzja), że po analizie dokumentów nie przynano mi żadnego % za trwały uszczerbek na zdrowiu. Mam dwa pytania:
1) czy mogę się odwołać (bo to nie jest forma decyzji) i do kogo?
2) czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o PZU? 12 lat temu również skręciłam nogę, byłam wezwana na komisję, gdzie lekarz analizował dokumenty włącznie ze zdjęciami rtg i ustalał %!!!
Jestem w posiadaniu płyty z prześwietlenia. Bez ściemniania, noga jest oboloała i cału czas spuchnięta. Jak można wirtualnie zbadać pacjęta?? To tylko u nas możliwe. Proszę o szybką odpowieź lub poradę

Autor:  odszkodowania24.eu [ 30 paź 2012, o 08:57 ]
Tytuł:  Re: Brak przyznania uszczerbku na zdrowiu przez PZU - odwoła

Oczywiście że możesz się odwołać. Pismo skieruj do dyrektora jednostki z której przysłano decyzję. Ubezpieczyciel a właściwie lekarz ma prawo określić uszczerbek na zdrowiu na podstawie samych dokumentów (komisja zaoczna). Na Pani miejscu żądałbym przeprowadzenia komisji na normalnych zasadach. Praktycznie samo skręcenie nogi to 2 % uszczerbku na zdrowiu.
Polecam ten wzór http://odszkodowania24.bblog.pl/wpis,wz ... 49381.html

Autor:  zeta [ 22 lis 2012, o 12:58 ]
Tytuł:  Re: Brak przyznania uszczerbku na zdrowiu przez PZU - odwoła

Witam!!!
Otrzymałam odpowiedź z PZU na moje odwołanie. Podtrzymali swoją decyzję i sugierują drogę sądową. Mam obawy, ponieważ założę sprawę i np. wyrok będzie niekorzystny dla mnie to będę musiała jeszcze zapłacić koszty?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC [czas letni (DST)]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/