Zobacz wątki bez odpowiedzi | Zobacz aktywne wątki Teraz jest 20 lis 2019, o 13:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 odszkodowanie od centrum handlowego 
Autor Wiadomość

Post odszkodowanie od centrum handlowego
Witam,
wczoraj na parkingu, na dachu jednego z centrum handlowych najechałem na przysypany śniegiem, wystający z ziemi trójkątny, metalowy element /pozosałośc po złamanym znaku drogowym/. Element ten uszkodził mi od spodu silnik, kupionego w zeszłym tygodniu, dwuletniego samochodu. Fakt ten był o tyle bardziej dla mnie dramatyczny, gdyż w momencie zdarzenia włączono alarm przeciwpożarowy. Ja utknąłem na środku garażu, nie magąc ruszyć samochodem ,w koło wszyscy zjeżdzali w dół w celu ewakuacji...
Próbowałem uzyskać pomoc od ochrony obiektu, nie byli zainteresowani moim przypadkiem, wezwano kogoś z administracji, lecz ta osoba stwierdziła, że dyrektor bedzie dopiero w poniedziałek, a ten nie może z żaden sposób mi pomóc. Zarówno jedni ani drudzy nie chceli spisać ze mną nawet notatki o całym zdarzeniu, bym miał jakąś podkładkę dla firmy ubezpieczeniowej. Gerneralnie nikogo nie obchodzil fakt, iż zniszczylem sobie auto na ich prywatnym terenie. Nikt nie chcial ze mną rozmawiac.
Wezwałem policję i spisałem protokół.
Czy mogę rościć odszkodowania za straty na uszkodzonym samochodzie i straty moralne????
Bardzo proszę o pomoc.

21 sty 2010, o 18:39

Post Re: odszkodowanie od centrum handlowego
Należy się Panu odszkodowanie za uszkodzony samochód w wysokości kosztów jego naprawy.Co do strat moralnych myślę że nie da rady ich uzyskać.

5 mar 2010, o 13:37
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]