[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4493: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
odszkodowania24.eu/forum - Zobacz wątek - Wypadek na śliskich gumach
Zobacz wątki bez odpowiedzi | Zobacz aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2020, o 19:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Wypadek na śliskich gumach 
Autor Wiadomość

Post Wypadek na śliskich gumach
30 grudnia 2009 r. o godz. 15 skończyłam pracę. xxxxx w której pracuje wynajmuje pomieszczenia biurowe w budynku do którego należą schody. Przed drzwiami budynku leżą nie przymocowane gumy, schody są marmurowe i śliskie, a są jeszcze bardziej śliskie gdy spadnie deszcz lub śnieg. Fatalnego dnia otwierając drzwi wyjściowe stanęłam na tych gumach które to gumy wyjechały mi spod nóg … i spadłam z 13 schodów. Łamiąc nos, rana tłuczona nosa, na której założono klamry, uszkadzając zęby górne jedynki, pękła mi górna warga odsłaniając szczękę, która została zszyta doznałam wstrząśnienia mózgu, utraty przytomności. To tak w bardzo ogólnym skrócie. Posiadam protokół wypadkowy, zeznania świadków, kartę wypadku, pismo mojego pracodawcy do zarządcy nieruchomości by zonie z protokołem powypadkowym dokonał zmian w schodach, odpowiedź zarządcy nieruchomości (właściciela budynku) że zabezpieczyli schody zgodnie z za

Zus uznał że był wypadek w drodze z pracy do domu gdyż o godz. 15 skończyłam świadczyć usługi dla pracodawcy oraz wypadek ten nie stanowi wypadku w pracy w rozumieniu art. 3 pkt 1 Ustawy o wypadkach w pracy. wobec powyższego nie przysługuje mi odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia wypadkowego.

27 mar 2010, o 11:45
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]