[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4493: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
odszkodowania24.eu/forum :: Zobacz wątek - Zaniżona wycena samochodu przez ubezpieczyciela
odszkodowania24.eu/forum
http://odszkodowania24.eu/forum/

Zaniżona wycena samochodu przez ubezpieczyciela
http://odszkodowania24.eu/forum/viewtopic.php?f=9&t=3746
Strona 1 z 1

Autor:  odszkodowania24.eu [ 22 mar 2012, o 12:05 ]
Tytuł:  Zaniżona wycena samochodu przez ubezpieczyciela

Mój samochód został poważnie uszkodzony podczas wypadku. Kolizja nie była z mojej winy.Zgłosiłem szkodę do zakładu ubezpieczeniowego sprawcy. Proces likwidacji szkody przebieg dosyć szybko lecz niestety nie mogę zgodzić się z wyceną w kosztorysie. Głównym problemem jest zbyt niskie wycenienie (moim zdaniem) wycenienie wartości mojego pojazdu sprzed wypadkiem. Ubezpieczyciel wycenia go na około 6 tysięcy złotych a ja sądzę że był wart blisko 9 tysięcy złotych. Jak mogę udowodnić moją rację ? Czy mogę powoływać się na oferty wystawionych samochodów wystawionych na allegro ?

Autor:  Krzysztof [ 22 mar 2012, o 14:11 ]
Tytuł:  Re: Zaniżona wycena samochodu przez ubezpieczyciela

Warto zrobić samemu wycenę i nie trzeba w tym celu płacić kilkuset złotych rzeczoznawcy. Na stronie http://www.info-ekspert.pl/wycena_wycena.php5 jest skrypt umożliwiający dokonanie wyceny. Usługa jest płatna sms-em i wynosi około 10 złotych. Ceny samochodów na allegro raczej nie są traktowane na poważnie. Profesjonaliści (zakłady ubezpieczeń, sądy) korzystają ze specjalistycznych programów komputerowych.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC [czas letni (DST)]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/