Zobacz wątki bez odpowiedzi | Zobacz aktywne wątki Teraz jest 16 gru 2018, o 05:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Małe odszkodowanie za szwy na czole 
Autor Wiadomość

Post Małe odszkodowanie za szwy na czole
Mam 17 lat i podczas przerwy w szkole przewróciłam się tak niefortunnie że uderzyłam głową o kaloryfer. Mam założonych 6 szwów na czole. Nie ma co ukrywać że wygląda to okropnie (nawet po zagojeniu). Złożyłam wniosek o odszkodowanie do ubezpieczyciela w której miałam wykupione ubezpieczenie szkolne. Nawet nie wiedziałam na jaką kwotę jest polisa. Okazało się że na 5 tysięcy. Ubezpieczyciel po zakończeniu leczenia ustalił procentowy uszczerbek na zdrowiu na 4 % (coś mało mi się wydaję). Wypłacone odszkodowanie to 200 zł. Czy to możliwe żeby za taki uraz otrzymać tak małe pieniądze ?

26 mar 2012, o 14:17

Post Re: Małe odszkodowanie za szwy na czole
Witam proszę o podpowiedź jaki może wynosić procent uszczerbku na zdrowiu za niżej wymienione urazy( poszkodowany w wypadku komunikacyjnym w czasie pracy) skręcenie i naderwanie kręgosłupa szyjnego z trwałym ograniczeniem ruchowości 25% ,skręcenie prawego barku ,uraz kości krzyżowej z przesunięciem przez co uciska na okręg nerwowy(bardzo mocno ,nie mogę za dużo chodzić ponieważ nogi się szybko męczą i ogólnie sabardzo czułe) ,uraz prawego oczodołu (powodujący zapadnięcie lekkie oka) ,po tym wypadku mam lęk przed jazdą samochodem co stwierdził lek.psychiatra leczenie już trwa 4 miesiące mam 25 lat jestem pracownikiem sektora bankowego ,proszę o podpowiedź jaki to może być procent bo chciałem stworzyć pismo do zakładu ubezpieczeń ,lub o podpowiedź jaką kwotę wpisać czy 100 000 będzie przesadą?Podmiotem ,który jest odpowiedzialny za szkodę jest pzu

pass4sureN10-004 pass4sureN10-004

2 sty 2013, o 07:49

Post Re: Małe odszkodowanie za szwy na czole
Ma Pan na myśli zadośćuczynienie z polisy oc sprawcy ? Była przeprowadzona komisja lekarska ?

2 sty 2013, o 10:58
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]