[ Posty: 3 ] 
 Wysokość odszkodowania 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 18 lip 2012, o 18:58
Posty: 1
Post Wysokość odszkodowania
Witam. Dwa miesiące temu zostałam potrącona na pasach przez samochód. Kierowca przyznał się do tego, że mnie nie widział. Spędziłam 4 dni w szpitalu. Wypisano mnie ze wstrząśnieniem mózgu, zlamaniem przedniej i tylnej ściany zatoki czołowej oraz stropu oczodołu, do tego byłam cała poobijana, co mam udokumentowane zdjęciami. Obrażenia zostały zakwalifikowane do tych powyżej 7 dni.Mam lęki, problemy z przechodzeniem przez pasy oraz prowadzeniem samochodu. Leczenie jeszcze nie zostało zakończone. Miałam wystawione zwolnienie na miesiąc, musiałam przenieść całą sesje czerwcową na wrzesień oraz nie mogłam się obronić w terminie. Do tego dostalam zaświadczenie odnośnie utraconych dochodów w wysokości 3000 zł. Czy ktoś wie o jaką kwotę odszkodowania mogę walczyć? Za każdą odpowiedź dziękuję


18 lip 2012, o 19:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2008, o 17:35
Posty: 2281
Post Re: Wysokość odszkodowania
Musielibyśmy wiedzieć nieco więcej o obrażeniach. W szczególności czy są szczeliny, wgłębienia czy fragmentacja kości. Istotne też czy są ubytki w kościach czaszki. Są jakieś powikłania typu przewlekle zapalenie kości itp ?


23 lip 2012, o 13:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 sie 2012, o 10:05
Posty: 8
Post Re: Wysokość odszkodowania
Należy się Pani odszkodowanie z OC sprawcy. Czy ma Pani notatkę policyjną lub postanowienie prokuratury, ewentualnie oświadczenie sprawcy o zdarzeniu ?
Trzeba wystąpić do ubezpieczyciela u którego sprawca wypadku ma polisę OC.
Radzę jednak, aby otrzymać większe odszkodowanie zwrócić się do firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań: Europejskie Centrum Odszkodowań SA.
Oceniamy poniesiony uszczerbek na zdrowiu na podstawie dokumentacji z przebiegu leczenia. Bierzemy też pod uwagę poniesione przez poszkodowanego koszty leczenia, rehabilitacji,diety, koszty dojazdów do placówek medycznych, koszty zakupu lekarstw i sprzęru rehabilitacyjnego, wielkość utraconych dochodów
http://wypadek-odszkodowania.com.pl


24 sie 2012, o 11:17
Zobacz profil
   [ Posty: 3 ] 


rozpoczynać nowych wątków
odpowiadać w wątkach
edytować swoich postów
usuwać swoich postów
dodawać załączników

Skocz do: